flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
DimmersLED dimmer controller DC12V-24V intelligent single color adjustment switch suitable for LED light stripWorking voltage: DC12V~24V (external connection or AC220V is strictly prohibited)Body material: plasticWire material: copperMaximum output current: 3A<;36W, 24V: 72W,Working temperature: -20~60℃Not waterproof